HAKKIMIZDA

EKİP İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞ ELBİSELERİ LTD. ŞTİ.
Şirketimiz ekip iş güvenliği ve iş elbiseleri Ltd. Şti. firmasının yıllardır piyasaya sunmuş olduğu KİŞİSEL KORUYUCU DONANIM [KKD] Ve İŞ ELBİSELERİ’ ni sektöre renk katarak yeni bir anlayış ve uzman kadrosu ile daha profesyonel bir EKİP satış ve pazarlama aynı zamanda iş kıyafetleri üretim hizmeti vermek üzere kurulmuştur.
Müşteri ihtiyaçlarını doğru tespit eden firmamız, satış sonrası da karşılaşılan sorunlara çözüm ortağı olarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya devam etmektedir.
Yeniliklere ve gelişime açık olan kadrosu ile yaratıcı fikirlere daima önem vermektir.


KALİTE POLİTİKAMIZ

İş güvenlik ayakkabı, elbise ve aksesuarları konusunda ülkemizde en başarılı kuruluşlardan biri olabilmek için ;
Müşteri ve pazar taleplerini sürekli araştırarak, ihtiyaç ve talepleri en üst düzeyde karşılayacak kaliteli ürünleri üretmek,
Müşterilerimizin memnuniyetini sürekli ölçerek mümkün olan en üst düzeye çıkarabilmek,
Hatalarımızı en aza indirebilmek izlemek, sınıflandırmak ve gerekli proaktif ve düzeltici tedbirleri almak,
Çalışanların becerilerini arttırabilmek için sürekli eğitmek ve kararlara katılımcı olmalarını sağlamak.
ELLERİMİZ…

Değerli müşterilerimiz,
Yeryüzündeki mevcut uygarlığın bugünkü seviyesine gelmesi, insan beyninin ve onun ürettiği düşünce gücünün ürünüdür. Fakat bir şeyi unutmamak gerekir ki; Eğer ellerimiz olmasaydı beynin ürettiği düşünce ütopya olarak kalırdı. Beyin tarafından üretilmiş düşünce pratiğe ve uygulamaya geçemezdi. Kısaca ellerimiz beynimizin emekçisidir. Dünyadaki bütün uygarlığın teorisini kuran beynimiz ve bu teorileri çeşitli uygulamalarla pratiğe dönüştüren ellerimizdir.

Bir düşünelim;

Dünya’ya gelişimizde ağzımıza meme veren annemizin ellerini ve sonra ressamların, mimarların, heykel traşların, fabrikadaki ve maden ocağındaki işçilerin, tarladaki köylülerin elleri, kısaca daha sayamadığımız birçok eller, Dünya’daki bütün zenginlikleri  ve güzellikleri şekillendiren ellerimizi korumalıyız. Fabrikada, tarlada kısacası iş ortamı olan her yerde ellerimizi korumanın tek yolu eldiven kullanmaktır. Eldiven kullanmayı bir alışkanlık haline getirmeli, tüm iş ortamında mutlaka doğru ve kaliteli eldiven kullanmalıyız. Şirketimiz bugüne kadar ellerin güvenliği için satmış olduğu her türlü eldiveni en kaliteli ürünlerden seçerek müşterisine sunmayı ve kullanım süreci sonuna kadar ürünün arkasında durmayı vazgeçilmez bir ilke olarak benimsemiştir. Firmamıza ait satmış olduğumuz ürünlerin ve mümessilini yaptığımız markaların kalitesinden hiçbir zaman taviz vermeden tüketicinin hizmetine sunuyoruz. Piyasada son derece kalitesiz belgesiz ucuz fiyatlı ürünler olmasına rağmen ve bu tarz ürünlerin satışımıza olumsuz etki yaptığını bilmemize rağmen kalitesiz ürün satışı yapmadık. Çünkü biliyoruz ki bu tür ürünlerin satışı, ülke ekonomisine ve insan sağlığına zarar veriyor. Ve hiçbir maddi değer, insan sağlığından daha değerli olamaz. Dünyanın saygın toplumları arasına girebilmek için eski alışkanlıklarımızdan sıyrılıp bugün için doğru ve geçerli olan yeni kural ve kaidelere adaptasyon sağlamak zorundayız. Uzun süreden beri Avrupa Birliği sürecine giren ülkemizde artık hiç bir şey eskisi gibi değildir. Üretimde ve sosyal yaşamda eski kurallar yavaş yavaş geçerliliğini yitirecektir.

Ellerimizin güvenliği için kullandığımız her çeşit eldivenin Avrupa Standartlarına (KKD Talimatı, EEC 89/686) uygun olarak üretilmesi ve satılması gerekir. Ülkemizdeki iş güvenliği kalitesine azda olsa katkı sağlayabilirsek bundan mutluluk duyacağız. Bu vesile ile iş yaşamımızda

İŞ KAZASIZ Günler temenni ederiz.